EUTELSAT

WELCOME

zamow

SAT

TOOWAY

Szybki Internet prosto do Twojego domu

Tooway™, usługa bazująca na sprawdzonej technologii satelitarnej, to szybki Internet bezpośrednio do Twojego domu.

Tooway™ oferuje stały szerokopasmowy dostęp do Internetu, zapewniając 150 razy większą prędkość przesyłu niż tradycyjne łącza telefoniczne. Tooway™ sprosta wszystkim Twoim potrzebom, czy to w zakresie przeglądania stron internetowych, obsługi poczty elektronicznej, pobierania plików muzycznych lub filmów.

Szybkość transmisji 20 Mbps dla downlinku (w kierunku do użytkownika) i 6 Mbps dla uplinku (w kierunku do satelity) gwarantuje, że nie będziesz się frustrować przed komputerem w oczekiwaniu na załadowanie stron. Tooway™ zapewnia zaspokojenie wszystkich Twoich potrzeb związanych z użytkowaniem Internetu, dzięki modemowi wykorzystującemu najnowocześniejsze technologie.


Pokrycie całego obszaru Europy i regionu Morza Śródziemnego

Usługa dostępna na terenie Europy i w regionie Morza Śródziemnego, z zachowaniem tej samej wysokiej jakości transmisji w każdej lokalizacji. Jeżeli mieszkasz poza miastem, nie musisz już drogo płacić za włączenie Twojego domu do sieci naziemnej, ani też niecierpliwie oczekiwać na spełnienie obietnic, że w Twoim rejonie wkrótce powstanie nowoczesna infrastruktura. Usługa Tooway™ „dostarczana” jest bezpośrednio do Ciebie przez satelitę, dlatego dostępna jest dla każdego od zaraz

Elastyczne taryfy, które nie nadwyrężą domowego budżetu

Tooway™ to szybki Internet w abonamencie od 1€ dziennie. Szybkość transmisji jest prawie 150-krotnie wyższa od możliwości tradycyjnych sieci telefonicznych, przy zachowaniu jakości porównywalnej z technologią ADSL2 i cenie porównywalnej do ADSL.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz Internetu dla siebie, swojej rodziny, czy też wykorzystujesz go do pracy – zawsze znajdziesz pakiet idealnie dopasowany do Twoich potrzeb w wyjątkowo konkurencyjnej, stałej cenie.

W ramach usługi można też skorzystać z oferty dodatkowej. Tooway™ proponuje telewizję wielokanałową odbieraną z tej samej anteny, telefonię internetową (VoIP) oraz możliwość tworzenia domowych sieci bezprzewodowych, co pozwala na korzystanie z Internetu w całym domu, bez konieczności ułożenia dodatkowego okablowania. Więcej informacji na ten temat możesz uzyskać u lokalnego dystrybutora Tooway™.

Wystarczy podłączyć modem satelitarny do komputera i połączyć się z Internetem!

Uruchomienie usługi Tooway™ jest bardzo proste. Wystarczy podłączyć modem satelitarny do komputera i zainstalować niewielką zewnętrzną antenę satelitarną. Możesz to zrobić samodzielnie lub powierzyć to zadanie naszemu specjaliście. Nie trzeba instalować żadnych łączy telefonicznych. Dostęp do Internetu uzyskujesz praktycznie od zaraz.

Testuj naszą usługę 30 dni przy gwarancji pełnego zwrotu pieniędzy. 

 

gwarancja

ZAMÓWIENIA TOOWAY:

 Internet-tooway.pl

TEL:   500-450-247